Založiť novú webovú stránku alebo e-shopChcem nový web
aktualizované: 25.04.2016 01:32:38 

ALMUR  ROYAL chovateľská stanica

Šteniatka

Nový blok - dvojklikom tu, zahájite úpravu bloku...

Posledné šteniatko

je možné si zabezpečiť

 
Narodilo sa 5 psíkov a 2 sučky
2.7.2015
 
 
 
 
V prípade Vášho záujmu o šteniatko volajte na 0915829417 (SR) alebo píšte na murgasovaalena90@gmail.com
 
 
 
 
 
 
 

OČAKÁVAME ŠTENIATKA ZAČIATKOM JÚLA 2015

Z TOHTO SPOJENIA

 

V prípade vášho záujmu o šteniatko ,prosím informujte sa na meilom
 
murgasovaalena90@gmail.com
 
alebo  00421915829417
 
 
 
 
 
 
ŠTENIATKA UŽ NAŠLI NOVÉ DOMOVY.
 
Zaváhali ste....sú úžasné.
 
 
 
Snímka od majiteľa CARINKY  so slovami,že má výbornú povahu,nosí aportík,chytá sa už aj "obrany", počúva základné povely.Máme radosť ,že našla starostlivého  priateľa,ktorý ju má rád a ich srdiečka sa chvejú v stejnom rytme.
 

Carinka,rozkvitaj do krásy a šikovnosti.
 

 
 
 
 
Jediné šteniatko CARINKA našla nového majiteľa na Orave.
 
 
  
malá Carinka šla do sveta...nech sa jej darííííí.
 
 
 
 
 
Tak rastiem....
 
 
Carinke bolo pridelené tetovacie číslo 233. Dńa 14.12. bola otetovaná na veter.klinike BB VET v Banskej Bystrici.
 
  
Pri tejto príležitosti bola odvážená a váha  4.40 kg svedčí o tom že jej chutí..no a doma sa už výborne  snaží pomáhať pri upratovaní.O čom prikladáme snímky
 
 
 
 
CARINKA oslávila 1 mesiac jej začínajúceho života.
 
Je to šikovné,sebavedomé a učenlivé šteniatko.Jej maminka Ketka je starostlivá a výborne sa dorozumievaju zvukmi,ktoré   sú v podstate rôzných toninách a už aj ja dokonca chápem čo jej maminka oznamuje...Carinka ako mesačná váži 2.75 kg.. takže jej chutí a maminka je ešte stále doplňujúca "mliekareň",ale už papá aj mleté kvalitné mäsko,a pribináčka.Na zavolanie a potlieskanie dlaňami už fofruje z izby do druhej izby a čaká o bude.. ideme sa hrať alebo papať???
 
 
 
 
Tak sa napapáme a zase od začiatku . ideme spinkať.
 
 
CARINKA,dnes mala návštevu, svoju krstnú maminku ( chovateľku p.Adamčiakovú- CHS WILDRANE) s jej rodinkou a dostala darčeky,ktoré samozrejme bude užívať až nám trochu povyrastie. Už sa snaží "behatˇ"a fofry na noviny,aby sa tam vycikala...no šikulka.Dnes 15.11.09 vážila 1.76 kg.. chutí jej,ale asi začneme prikrmovat,aby sme trošku odlahčili jej maminke.
  
Ďakujeme za Carinku všetkým ktorí nám píšu,praju nám veľa šťastia a Ketke zlepšenie zdravotného stavu  . Zatial sme sa ešte nerozhodli,či budeme malej hĺadať nový domov.. ale ak ,tak by to musel byť starostlivý a láskavý človek.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Dńa 26.10.2009 sa na poludnie cisárským rezom narodila jedna sučka (jedno šteniatko bolo mrtve a bránilo v pôrodných cestách).Nakoľko  maminka šteniatok bola vyčerpaná ,zostala v opatere na veterinárnej klinike u MVDr.Zuzanky a Roberta Mankovcov v Banskej Bystrici .Pre šteniatko nastal čas urýchleného zháňania sušeného mliečka,vhodného cumla a pod. vecí,aby nám naša "slečna" zvládla prvé dni života.Za pomoci dobrých priateľov a ich rád,sme to našťastie zvládli a malinká mala dostatok dobrej opateri po celých 24 hodín.Maminku nám vrátili po 3 dňoch a svoju dcérku prijala tak ako sa patrí.Dúfame,že sa už nič neskomplikuje.Malá mala 300 dkg a prijala meno CARIN Ketty Almur Royal a jej krstnou maminkou sa stala naša rodinná  priateľka a skúsená chovateľka Andrejka Adamčiaková.
 
 
So staršou sestričkou Alexis                                 Kým bola bez maminky,prijal ju náš kocúrik Riško
 
 
 
S maminkou Ketkou (Betty Lou Sixty six)
 
 

No v i n k a...

 
 
 
Po dlhšej dobe sme spojili dvoch úspešných jedincov . Vyšetrenie na sone nám potvrdilo kotnosť.Predpokladané narodenie šteniatok by malo nastaťv druhej polovici októbra 2009.
 
                  
      JCH,CH Luavjan´s Victory                            CH.Betty -Lou Sixty six.                                                  CAJC,CAC,CACIB, CSAU-  výborný                         Vrcholové skúšky psa záchranára IPO R
            WORLD DOG SHOW- výborný R.CACIB                    matka INTERCHAMPIÓNKY ALEXIS Almur Royal
 
         
 
     
TOPlist